Desať dôvodov, prečo sa spoľahnúť na INREKA PLOŠINY

  1. Česká spoločnosť s tradíciou od roku 1992
  2. Komplexná ponuka služieb v oblasti vysokozdvižných plošín
  3. Výroba plošín na mieru podľa potrieb zákazníka, montáž na všetky vhodné podvozky vrátane starších podvozkov
  4. Viac ako 28 typov plošín s pracovnou výškou od 9 do 28 metrov, ďalej doplnkový sortiment - vyrovnávacie plošiny (rampy), klietky pre vysokozdvižné vozíky
  5. Plošiny konštruované s dôrazom na maximálnu jednoduchosť, čím je eliminovaná potrebná údržba a možnosť vzniku závad
  6. Nepretržitá servisná podpora 24 hodín denne, servisné práce vykonávané bezprostredne po nahlásení, najneskôr do 48 hodín
  7. Drvivá väčšina náhradných dielov skladom ihneď k dispozícii pre opravy porúch
  8. Zabezpečovanie repasov starších typov plošín vrátane modernizácie
  9. Plošiny s pracovnou výškou do 14 metrov je možné montovať aj na podvozky s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony
  10. Na prianie zákazníka zabezpečujeme financovanie nákupu plošiny

Výrobné portfólio pracovných plošín

Kĺbové pracovné plošiny

Pracovné plošiny tohto typu umožňujú pohyb od zeme do maximálnych výšok od 10,5 m do 16,5 m a bočných dosahov od 4,5 m do 7,9 m s minimálnymi požiadavkami na stabilizáciu a minimálnymi prepravnými rozmermi.

Teleskopické pracovné plošiny

Umožňujú pohyb od zeme do maximálnych výšok od 12,5 m do 20,5 m a bočných dosahov 7,5 m až 9,5 m s minimálnymi požiadavkami na stabilizáciu a minimálnymi prepravnými rozmermi. Kĺbové aj teleskopické pracovné plošiny sú vybavené kovovou alebo sklolaminátovou pracovnou klietkou, oboje s možnosťou natáčania, prípadne môžu byť v prevedení s dvojnásobnou izoláciou pre prácu pod napätím do AC 1000 V / 50 Hz. Tieto výrobky veľmi dobre spĺňajú požiadavky užívateľov zo Slovenska i zo zahraničia pre svoju jednoduchosť a spoľahlivosť.

Kĺbovo teleskopické pracovné plošiny

Maximálna pracovná výška je u týchto plošín 28 m a bočný dosah 15 m pri zaťažení pracovnej klietky 350 kg v celom rozsahu pracovných pohybov.

Stĺpové pracovné plošiny

Stĺpové pracovné plošiny sú teleskopického prevedenia s štvordielnym ramenom. Pracovné dosahy sú u stĺpových plošín 8 m, 10 m a 12 m. Stĺpové plošiny sa vyznačujú vysokou úžitkovou hodnotou, malou váhou a minimálnymi transportnými rozmermi.

Nožnicové pracovné plošiny

Pracovné výšky sú od 2 m do 10 m. Nožnicové plošiny majú široké uplatnenie vo všetkých odboroch, kde je potrebné bezpečne pracovať vo výškach.