Skip to main content

Servis plošín

Hlavnou úlohou pracovníkov servisného strediska je zaistenie komplexného záručného a pozáručného servisu na stroje zakúpené u firmy INREKA PLOŠINY, ale aj ostatných výrobcov.

01

Servis plošín

Hlavnou úlohou pracovníkov servisného strediska je zaistenie komplexného záručného a pozáručného servisu na stroje zakúpené u firmy INREKA PLOŠINY.
Bežný servis vykonávame u zákazníka, väčšie opravy a opravy po haváriách sú vykonávané na našej prevádzke v Rudiciach. S pravidelným servisom vykonávame aj mechanické a elektro revízie pracovných plošín vrátane školenia obsluhy.
Naši servisní pracovníci riešia každý servisný prípad do 24 hodín.

02

Montáž hydraulických navijakov

Ako doplnkovú činnosť ponúkame montáže hydraulických navijakov.

03

Repasovanie plošín

Servisné stredisko taktiež ponúka generálne opravy, repase a následné revízie všetkého vyhradeného zdvíhacieho zariadenia. Pri repasii je kompletne rozobraná celá nadstavba pracovnej plošiny. Konštrukcia plošiny je opieskovaná a vybavená novou povrchovou úpravou, je prevedené nové hydraulické vedenie a vymenená elektroinštalácia. Môže byť vykonaná aj prestavba na nový podvozok.

04

Predaj náhradných dielov a doplnková činnosť

Naša firma taktiež ponúka predaj náhradných dielov na plošiny INREKA. Drvivú väčšinu náhradných dielov máme skladom a odosielame IHNEĎ.

  • Servis plošin

  • Montáž hydraulických navijáků

  • Repasování plošin

  • Prodej náhradních dílů a doplňková činnost